KONST / Litografier / Litografi 7347495
nr 734 7495
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Litografi, Carsten Engström (1941-2004), Tror vi det vi ser eller ser vi det vi tror, HC-upplaga, sign. Engström, motivets mått: 51x37
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 18:23:37
16/1 00:35:34
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström
Signe Persson-Melin (f. 1925)